Nasze osiągnięcia
Imię i nazwisko ucznia Klasa Miejsce Nazwa konkursu
  Uczniowie klasy I A I miejsce Konkurs organizowany przez Muzeum Historyczne Miasta Gdańska ,,Słodkie kamienice”
Uczniowie klasy II C Wyróżnienie specjalne
Sebastian Laska I A wyróżnienie Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Moja droga do szkoły”.
Agnieszka Dowkau

 

I B

 

wyróżnienie

Agnieszka Dowkau I B I miejsce Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Pociąg marzeń”.
Sabina Zienkiewicz I A

 

II miejsce

Vanessa Bielawska II B I miejsce- złoty medal
,,Kata”,
I miejsce- złoty medal
,,Kumite”
Międzyszkolny Turniej Karate Klubu ,,Spartanin”
Andrzej Józefowicz I miejsce –złoty medal
,,Kumite”
Paweł Czerepuk
Dagmara Malej

II C

 

wyróżnienia Ponadregionalny  konkurs plastyczny ,,Fryderyk Chopin
w oczach dzieci”

Paweł Czerepuk

 

II C III miejsce w kategorii
,,Malarstwo i rysunek”.
Konkurs plastyczny organizowany przez Centrum Hewelianum ,,Energia przyszłości”.

 

Wojciech Bartosiewicz

 

VI D

 

III miejsce w kategorii
,,Grafika, rzeźba , fotografia, media”.

Damian Folerzyński IV B I miejsce Konkurs międzyszkolny ,,Chochlikowe psoty”
  Uczniowie kl. II C  zakwalifikowanie się do finału- nagrodą są warsztaty w CSW ,,Łaźnia”. Konkurs ,,Gdańskie MIniatury”.
Filip Kozak II C wynik 20 pkt.
na 21 pkt. możliwych do zdobycia
V   MEGAOLIMPIADA WIEDZY  pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty
konkurs matematyczny dla kl. II

Filip Kozak

Mateusz Widuto

II C wyróżnienia Międzyszkolny konkurs
,,Dzieci piszą
na klawiaturze”.
Kinga Borowska III A III miejsce Konkurs Międzyszkolny
,,Mój przyjaciel ortografia” organizowany przez SP nr 65 w Gdańsku
Adrian Thrun III B IV miejsce
Damian Folerzyński IV B I miejsce Konkurs międzyszkolny ,,Chochlikowe psoty”
Weronika Smagorzewska
Aleksandra Chrzan
V C wyróżnienia Konkurs plastyczny ,,RE- bombka”
Patrycja Pstrągowska VI B I miejsce Międzyszkolny Konkurs Sportowy ,,ERGOWIOSŁA”
Paweł Lenkiewicz VI C II miejsce Międzyszkolny konkurs dla klas V- VI szkół podst. oraz kl. I i II gimnazjum ,,Wyspa Sobieszewska, a obszar NATURA 2000”.
Paulina Grabowska VI A wyróżnienia V Wojewódzki Konkurs o Bohaterach Westerplatte
Michał Wyrzykowski VI A
Dominik Specjał VI B
Artur Podracki
Marcin Pojmaj
Piotr Wójcik
VI D zakwalifikowanie się 
do finału
Olimpiada wiedzy o Gdańsku –gdański konkurs pod honorowym patronatem
Prezydenta Miasta Gdańska
  VI D zakwalifikowanie się
do II etapu
Trójmiejskie Mistrzostwa w Piłkę Nożną
Paweł Asztamborski VI C IV miejsce Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie.
  drużyna chłopców z klas
V- VI
zakwalifikowanie się do ćwierćfinału MISTRZOSTWA GDAŃSKA Mini Piłki Nożnej Szkół Podstawowych klas V- VI.
Palina Zienkowska VI D wyróżnienie Konkurs polonistyczny
,,Polonicum”
Marcin Pojmaj VI D I miejsce Puchar Prezydenta Miasta Gdańska w klasie OPTYMIST
Marcin Pojmaj VI D II miejsce "Historia Euro i Europejskiej Piłki Nożnej" Wojewódzki konkurs

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego

Adres:
      Sienna 26
      80-605 Gdańsk
      pomorskie
      Polska

E-mail:
      sp61gd@wp.pl

Telefon:
      583073823

Faks:
      583038292

Telefon komórkowy:
      503071779