Nasze osiągnięcia
Konkursy o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim, międzynarodowym
Dziedzina Nazwa konkursu Imię, nazwisko,klasa Osiągnięcia
Matematyczno-logiczne

Międzynarodowy konkurs matematyczno-logiczny „Genius Logicus”

S. Kupny IIB
F. Kozak IVB
wyróżnienia - certyfikaty
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” F. Kozak IVB wyróżnienie
Historyczne IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio 2012” A. Thrun VBK. Borowska VA
B. Chyła VB
M. Frost VIB
IX miejsce (w skali kraju)
XVII miejsce
IX miejsce
XIX miejsce
Olimpiada wiedzy o Gdańsku Drużyna w składzie:
A. Thrun VB
J. Bródka VB
B. Chyła VB

Drużynowo
II miejsce

VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Bohaterach Westerplatte J. Bródka VB
A. Thrun VB

I miejsce
II miejsce

Czytelnicze III edycja Wojewódzkiego Konkursu dla szkół podstawowych Wielkiego Maratonu czytelniczego „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” A. Thrun VB

finalista konkursu

Ortograficzne Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Ortograficzne łamigłówki” D. Kobyliński VIB III miejsce
Sportowe XVII Turniej im. M. Wielgusa Klasy czwarte półfinał wojewódzki
Turniej  Orlika  o Puchar D. Tuska Drużyna piłkarska z klas IV-VI

eliminacje gminne

 

Plastyczne Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dyscypliny sportowe 2012r” K. Janowski IIA

wyróżnienie

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Uwolnić odblaski” M. Piepiora IA
Szkoła SP 61
I miejsce
2 rowery +miasteczko ruchu drogowego

Konkurs „Jak zmieniła się Twoja miejscowość dzięki Unii Europejskiej”

 

Klasa IVB I miejsce
Konkursy o zasięgu międzyszkolnym
Dziedzina Nazwa konkursu Imię, nazwisko,klasa Osiągnięcia
Matematyczno-przyrodnicze Konkurs Matematyczny „Muszelka” F. Kozak IVB Laureat IV miejsca
Międzyszkolny Konkurs „Matematyka z przyrodą” dla klas V K. Różańska
M. Tomaszewski
A. Thrun
Udział w SP nr 50
Interdyscyplinarne

VII Megaolimpiada Wiedzy- etap międzyszkolny IV-VI   (j.angielski, historia, matematyka)

 

O. Osiński IVA
F. Kozak IVB
A. Józefowicz IVB
K. Różańska VA
J. Bródka VB
M. Parol VB
M. Tomaszewski VA
Udział w etapie międzyszkolnym
„Gdańskie Lwy” B. Bławat IIIB
A. Thrun VB
B. Chyła VB
Finalistka edycji z j. polskiego i matematyki
Finalista matematyki
Finalista j. polskiego
Recytatorskie Międzyszkolny konkurs recytatorski wierszy
J. Brzechwy i J. Tuwima „Gdzie jest Ciaptak?”

P. Mierzejewska IIIB

 

wyróżnienie
Sportowe Ćwierćfinały unihokeja dziewcząt kl.VI

N. Bajerowska VIA
M. Chyła VIA
M. Rydlewska VIA
M. Szydłowska VIA
M. Kucharska VIB
D. Żukowska VIB

 

Wejście do półfinałów

„Eurogole w szkole” Mistrzostwa Gdańska mini piłki nożnej

 

Klasy IV i młodsze
Klasy V-VI
Dojście do ćwierćfinałów               Dojście do ćwierćfinałów
Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe w Gdańsku - chłopcy

O. Osiński IVA
D. Rynkowicz VIA
Ł. Błachewicz VIA
A. Pisarski VIA
P. Maliński VIA

 

III miejsce
Plastyczne

„Jem owoce i warzywa, bo to dobrze na mnie wpływa”

 

 

 

M. Piepiora IA
M. Śmietankowska IA   
O. Olszewska IA
S. Woch IIIA
N. Hinz IIIA
S. Zienkiewicz IIIA
wyróżnienia

„Euro w oczach dziecka”

 

J. Welmann kl.0C I miejsce

„Kot w butach” – element projektu „Dzieci dzieciom”

 

 

A. Nowak 0A
W. Świtalska0A
N. Kazanowska0A
U. Rosa 0A
K. Matejczuk 0A
R. Domański 0A

 

I miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
Międzyszkolny Konkurs „Moja Pomorska Rodzina” w kategorii album „Historia mojej rodziny” A. Gańska VIB II miejsce (I miejsca nie przyznano)
Konkursy szkolne
Dziedzina Nazwa konkursu Imię, nazwisko,klasa Osiągnięcia
Matematyczno-przyrodnicze „Mały Kangurek” T. Rusin IIIA
A. Noch IIIB
M. Piernicki IIIB
I miejsce
II miejsce
III miejsce
„Zielony Strażnik Przyrody”

O. Osiński IVA

 

I miejsce
Szkolny Konkurs „Zbieramy nakrętki” P. Śmietankowski IVB I miejsce
Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia” O. Osiński IVA
J. Bródka VB        W. Rekowska VIB
I m. na poziomie IV
I m. na poziomie V
I m. na poziomie VI
Szkolny Konkurs matematyczny „Mistrz łamigłówek matematyczno-logicznych” F. Kozak IVB I miejsce
Konkurs matematyczny „Muszelka” – etap szkolny F. Kozak IVB
N. Kozłowska VA
P. Polak VIB
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Czytelnicze Szkolny Maraton Czytelniczy „Kto czyta, ten dużo wie” N. Arendt IIB
B. Bławat IIIB
D. Sautycz IIBP. Mierzejewska IIIB
S. Kupny IIB
J. Schadech IIIBS. Woch IIIA
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsca
Językowe- język obcy Szkolny Konkurs z j. angielskiego dla klas III „Let’s speak English”

K. Trzciński IIIC
B. Bławat IIIB
P. Łaskawski IIIC

 

I miejsce
II miejsce
II miejsce
Szkolny konkurs z j. angielskiego dla klas V i VI

V-te klasy:

B.Chyła VB
K. Borowska VA
A. Thrun VB

VI-te klasy:

W. Rekowska VIB
M. Chyła VIA
D. Kobyliński VIB

 

I miejsce
II miejsce
III miejsce

 

I miejsce
II miejsce
III miejsce

Język polski Konkurs ortograficzny F. Kozak IVB
A. Thrun VB
B. Chyła VB
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Konkurs recytatorski wierszy J. Tuwima dla kl. IV-VI A. Gańska VIB
M. Sicińska VA
M. Parol IVB
K. Chęciński IVB
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
Muzyczne Szkolny konkurs kolęd kl. I-IV E. Janiak IVA
A. Markowska IVA
P. Waluda IVA
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Prozdrowotne „Zdrowie na codzień” A. Mańczak IIIA
O. Szelągowski IIIC
B. Gruna IIIC
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Plastyczne „Sanie Św. Mikołaja” O. Olszewska IA
M. Bródka IA
P. Romanowska IB
I miejsce
II miejsce
III miejsce
„Świąteczne drzewko dla zwierząt”

S. Kupny IIB

 

I miejsce

„Świąteczny anioł”

 

Z. Obuch IIIB
B. Bławat IIIBN. Tobiańska IIIC
M. Piernicki IIIB
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
„ O misiu” B. Bławat IIIB
W. Kurowicka IIA
G. Lizińska IB
I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
„Moje spotkanie nad morzem” O. Wróbel 0C
M. Piepiora IA
I miejsce
III miejsce

„Kościół moim domem”

 

 

 

 

N. Korda 0C
S. Zienkiewicz IIIA
B. Bławat IIIB
A. Potrzuska IVB
N. Kałuża IIA
S. Laska IIIA
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienia
Album pt. „Ojcze nasz” S. Milewczyk IIIB
Z. Obuch IIIB
N. Kijewski IIIC
S. Woch IIIA
W. Rydel IIIB
E. Łukaszewicz IIIA

I miejsce
II miejsce
III miejsce
Wyróżnienia

 

„Kapliczki Przydrożne” konkurs dla klas III-V N. Kozłowska VA
R. Wiśniewski IVA
N. Hinz IIIA
I miejsce
II miejsce
III miejsce
„Cztery pory roku” E. Łukaszewicz IIIA I miejsce
„Niezwykła przygoda kota Dyzia” (plastyczno-literacki) N. Kijewski IIIC
N. Gardocka IIIC
II miejsce
III miejsce
IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio 2012” (etap szkolny plastyczny) K. Chęciński IVB
N. Kozłowska VA
K. Gorgolewska VB
I miejsce
II miejsce
II miejsce

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego

Adres:
      Sienna 26
      80-605 Gdańsk
      pomorskie
      Polska

E-mail:
      sp61gd@wp.pl

Telefon:
      583073823

Faks:
      583038292

Telefon komórkowy:
      503071779